S lídrom ligy ZELENČOM ďalšia remíza

12.12.2015 11:47

V 11.kole 2.ligy sme remizovali s družstvom FK Zeleneč 1:1 (polčas 0:0). S jedným z favoritov na postup sme uhrali cennú remízu. Zápas sme začali aktívnejšie my, keď po Tuldovej strele sa brvno trasie asi doteraz. Postupne chalani zo Zelenča prebrali iniciatívu a narážačkami sa nás snažili rozbehať. Z toho vyplynuli obrovské šance Zelenča, keď neraz náš obranca vykopával loptu z bránkovej čiary. Ale aj my sme mali šance, ktoré skončili na výborne chytajúcom Horníkovi, ktorý svojimi dlhými končatinami pokryl kritické miesta bránky. V druhom polčase sa hra vyrovnala, aspoň čo sa šancí týka. Prvý gól padol po peknom Paťovom vysunutí Sucha, ktorý ako skúsenáč nedal Horovi šancu a dal mu jasle. Hralo sa hore dole, strelci zahadzovali jednu šancu za druhou. Aj súper sa dočkal gólu, keď na viackrát dorazil nedôsledne odkopnutú loptu voľný zelenčan do brány. Zhruba tri minútky pred koncom linčania mali výhodu pokutového kopu, ale momentálne najlepší strelec 2.ligy Bartovič sa asi zľakol toľkej zodpovednosti a loptu poslal vedľa bránky do veľkého sita. Ku koncu sme mohli vstreliť víťazný gól, keď sa Miloš ocitol osamotený pred brankárom Horom, ale ten kryl všetky Milošove dorážky. Remíza je spravodlivá, ako sme mohli vyhrať, tak sme mohli aj prehrať. Bod s lídrom ligy sa počíta, ale asi nám začnú hovoriť „remízový králi“.

Zostava:  Putera - Suchán, Ryšavý Miloš, Myslík, Kovačic, Kubiš, Drinka, Tulis.

Gól za KaBo:  Suchán.

ŽK: Tulis, Kubiš.