Rozhodol prvý polčas

16.02.2013 13:06

Zápas s „BULLS B“ som najvýstižnejšie pomenoval v titulke tohto článku, keď sme už do polčasu vyhrávali 3:0 a mohlo byť aj viacej. V druhom polčase sme v tempe poľavili a pridali sme už len jeden gól, čiže konečné skóre je 4:0 v náš prospech. Súper sa za celý zápas nedostal poriadne pred bránu, za 40 minút vystrelil priamo na našu bránu len 3 krát. Skúšali aj hru s brankárom v poli, ale jediný efekt toho boli naše 2 góly. Naša dobrá obrana a ich vlastná neschopnosť im nedovolila dať čo i len gól. Na budúci týždeň o 14:00 nás čaká tréningový sparing partner DESTILERE, ktorý bol pred týmto kolom na 2.mieste a 11 bodov pred nami, ten zápas už bude o niečom inom.

Zostava:  Janovič R. - Suchán, Ryšavý Mi., Toráč, Jaroška, Janovič T., Holec, Tulis.

Góly za KaBo: Janovič T. 2, Ryšavý Mi., Jaroška.