Proti UNITED plný počet bodov

01.10.2016 23:29

V 2.kole 2.ligy sme zaznamenali víťazstvo nad UNITED Trnava 3:1 (polčas 3:1). Po dlhej dobe Vás vítam pri mojich bezduchých reportoch, dnes sme po zápase mohli oslavovať ako dôchodkyne na Ficovom mítingu k MDŽ. Ale poďme po poriadku. Prvé kolo sme fatálne nezvládli, keďže podľa horoskopu a veštice Teodory väčšina z nás nemala šťastie v športe, tak dúfam, že aspoň v láske. Druhé kolo už bolo iné kafe. Nastúpili sme proti „klasickému“ súperovi z UNITED. Máme s nimi priaznivú bilanciu, a nielen pri bare, ale aj na palubovke. Všetko podstatné sa odohralo v prvom polčase. Prvý gól vstrelil Tuldo, ktorému peknú prihrávku prenechal Michal a Tuldovi už nerobil problém prestreliť osamoteného brankára. Druhý gól padol po penalte, keď súper mával rukou v 6 – ke ako na prvého mája a lopta ho bohužiaľ (pre neho) trafila. Pre doplnenie trafil sa Michal. Tretí gól padol po osi anonym – Ivanova hlava a na konci bol novic Adrián, ktorý umne pätou zasunul loptu za brankárov chrbát ala kung fu panda. Aj Ibrahimovič by mal z neho radosť. UNITED ešte do polčasu znížili po nariadenom 10 metrovom kope za akumulované fauly. Ale to bolo z ich strany v našej sieti všetko. Druhý polčas už góly nepriniesol, aj keď mohlo byť z čoho, šance boli na oboch stranách, ale aj brankári predvádzali svoje umenie. Snaha UNITED vstreliť druhý gól bola asi taká márna ako Milošova žiadosť svojej manželke o opušťák na dnes večer s Michalom a Suchom.

Zostava:  Lackovič – Suchán, Tulis, Ryšavý Marek, Ryšavý Miloš, Kovačic, Holec, Milenkovič, Bežuch.

Góly za KaBo: Tulis, Holec, Bežuch.

ŽK: Ryšavý Marek, Kovačic.