Proti FLOPPERS už tretia remíza v rade

29.11.2015 11:09

V 9.kole 2.ligy sme opäť remizovali a to s FLOPPERS Voderady 4:4 (polčas 3:4). Skoro všetko dôležité sa odohralo v prvom polčase. Padlo v ňom 7 z 8 gólov. Do zápasu sme lepšie vstúpili my, keď netradičný strelec Miloš otvoril skóre. FLOPPERI o minútku na to vyrovnali a o ďalšiu minútu už vyhrávali. S tým sa ale nechcel zmieriť bojovník Dodo a opäť to bola plichta. V ďalšom priebehu prvého polčasu nám vstrelili ešte dva góly a keď už to vyzeralo na 2:4 pre FLOPPEROV, tak znova udrel Miloš a svoj gól oslávil nevídaným kopancom v štýle kung fu panda do dreveného obloženia haly, za čo si vyslúžil žltú kartu a nejakú tú finančnú zrážku z platu. Keď to videl Michal, ktorý už odložil kovové barle, skoro mu zabehlo, ako inak než pivo. V druhom polčase sa čierny snažili o zvýšenie skóre, ale naša obrana s Paťom v bráne si držala čistý štít. Ku koncu zápasu bola hra rozháraná, hralo sa hore dole, so šancami na oboch stranách. Potom prišla Suchova chvíľa a po sérii prihrávok poslal loptu nekompromisne do siete. Vydretý bodík sme si už nenechali ujsť a zabezpečili sme si tretiu remízu v rade, aj keď pri troche šťastia to mohli byť aj tri body, ale tak isto sme mohli o všetky prísť.

Zostava:  Putera - Suchán, Ryšavý Miloš, Ryšavý Marek, Kovačic, Kubiš, Drinka.

Góly za KaBo:  Ryšavý Miloš 2, Drinka, Suchán.

ŽK: Ryšavý Miloš, Ryšavý Marek.