Podaril sa nám nevídaný obrat

19.10.2013 20:06

V piatom kole sme narazili na družstvo GIANTS Trnava, s ktorým sme vyhrali 6:5 (polčas 0:2). Prvý polčas sme hrali hrozne, keď súper z dvoch darovaných šancí obe využil. Na začiatku druhého dejstva sa nám zranil brankár, inkasovali sme ďalší gól a už to vyzeralo dosť beznádejne. A potom sa začali diať veľké veci, v priebehu 7 minút sme dokázali streliť 5 gólov a do konca zápasu sme už vedenie nepustili z rúk. Takýto obrat sa nám už dlho nepodaril a treba pochváliť celé mužstvo za to, že sa nevzdalo a bojovalo až do konca. Za zmienku stoja aj 4 góly Mareka Ryšavého, ktorému to do 24.minuty moc nešlo ako vlastne celému mužstvu, ale potom sa správne nasral a právom sa stal muž zápasu.

Zostava:  Janovič R. – Ryšavý Mi., Kovačic, Toráč, Tulis, Ryšavý Ma., Holec, Idunk.

Gól za KaBo: Ryšavý Marek 4, Holec, Tulis.

ŽK: Holec, Toráč, Ryšavý Ma.