O dva body sme prišli v závere

09.11.2013 12:36

V ôsmom kole sme narazili na jedného z horúcich favoritov na postup a to ŠK PREDNÁDRAŽIE Trnava, zápas sa skončil remízou 2:2 (polčas 2:1 pre nás). Skóre otvorilo Prengo po našej strate lopty pri čiare,  prieniku Martina Michalíka a strelou špicom popod brankára. To bolo nadlho zo strany Prenga všetko. Dôrazná hra a kvalitná defenzíva sa nám vyplatila, dvomi peknými gólmi sme sa vrátili do zápasu. Škoda že sme nepridali ďalšie, šance sme na to mali. Do druhého polčasu Prengo nastúpilo ako vymenené, začali nás napádať už pri rozohrávke, neskôr skúšali aj hru bez brankára a to sa im vyplatilo, keď v posledných minútach zápasu dokázali vybojovať cenný bod za remízu. Zápas bol obojstranne kvalitný, takže remíza je asi zaslúžená, aj keď nás samozrejme trápi strata dvoch bodov.

Zostava:  Janovič R.  – Ryšavý Ma., Kovačic, Tulis, Janovič T., Holec, Idunk, Toráč, Jaroška, Suchán.

Góly za KaBo: Ryšavý Ma, Holec.