Neustáli sme záverečný tlak PRENGA

27.02.2016 15:06

V dohrávanom 10.kole 2.ligy sme prehrali s ŠK PREDNÁDRAŽIE Trnava 2:5 (polčas 2:1). Na zápas sa nás zišlo ledva 5 hráčov do poľa, a aj to jeden bol Milan, ktorý síce predtým povedal, že s nami už hrať nebude, ale podarilo sa mi ho nejako presvedčiť. Taktika bola jasná, začať na 100 percent a postupne pridávať, ale nie, taktika bola poctivo brániť a nejaký šuchtavý gól tam dať. PRENGO na nás vybehlo so štyrmi hráčmi na striedačke, ale prekvapujúco sme to boli my, kto udrel prvý. Marek strelou zo 6 metrovej hranice nedal brankárovi, pardon, chytajúcemu hráčovi šancu. Súper onedlho vyrovnal, po nepokrytí si hráča pred našou šesťkou. Ešte v prvom polčase sme išli do vedenia zase my, keď Sucho krásne našiel Tulda z autového kopu a ten podobne ako Marek, prestrelil brankára. Celý zápas sa hral viac menej na našej polovici, my sme mali ojedinelé útoky a keď už sme nejaký mali, tak sme nechali vyniknúť chytajúceho hráča. Druhý polčas bol už len dobývanie našej bránky, PRENGO siahlo aj po hre bez brankára. Tá sa im aj vyplatila, postupne vyrovnali a potom pridali aj ďalšie 3 góly. Bol to hrateľný súper, ale s takou dochádzkou sa hrá 40 minút ťažko.

Zostava:  Janovič R. - Ryšavý Marek, Kovačic, Tulis, Suchán, Vrška.

Góly za KaBo: Ryšavý Marek, Tulis