Nepremieňanie šancí nás stálo 3 body

26.10.2013 12:55

V šiestom kole sme nastúpili proti poslednému tímu tabuľky a to KAIZER CHIEFS, s ktorým sme prehrali 1:3 (polčas 0:2). Do zápasu sme nastúpili v oklieštenej zostave, keď pre karty stál Holec, pre zranenie bratská dvojica  Janovičových a Kovačic, taktiež chýbal stabilný pilier obrany Tulis. Vzadu sme často chybovali a súpera sme tým posadili na koňa. KAIZERU stačilo dať dva zmotané góly a potom sa sústrediť len na obranu. Do druhého polčasu sme nastúpili plný odhodlania niečo s výsledkom spraviť, ako sa  nám to podarilo predchádzajúce kolo, ale to sa nám nepodarilo, aj keď šancami sme súpera omnoho prevýšili, ale samozrejme futsal sa hrá na góly a nie na šance. V kole v ktorom naši ostatný súperi zaváhali a mohli sme sa od nich bodovo odpútať, sme túto šancu nevyužili.

Zostava:  Suchán – Ryšavý Mi., Jaroška, Toráč, Ryšavý Ma., Drinka, Idunk.

Gól za KaBo: Drinka.

ŽK: Toráč.