KAIZERU sme vrátili prehru zo 6.kola

15.12.2013 10:13

V trinástom kole sme nastúpili proti družstvu KAIZER CHIEFS, ktorému sme mali čo vracať, prvý zápas sme s nimi prehrali 1:3, Odveta sa nám vydarila, vyhrali sme 5:3 (polčas 0:2). V prvom polčase sme sa ťažko dostávali do tempa a to súper využil, strelil dva góly a už to s nami nevyzeralo najlepšie. V druhom polčase sme zlepšili svoju hru, hrali sme trpezlivo, čo aj prinieslo svoje ovocie. Góly v bráne vynikajúco chytajúceho Stríža boli len otázkou času. Napokon bol z toho strelecký koncert Tulda, ktorý sa musí samozrejme poďakovať spoluhráčom za prihrávky. Teraz nás čaká mesačná pauza, po jej skončení budeme dohrávať dve jesenné kolá. Náskok sme udržali, všetci favoriti svoje zápasy vyhrali, tak máme stále 6-bodový náskok.

Zostava:  Kubíček  – Ryšavý Ma., Kovačic, Tulis, Ryšavý Mi., Holec, Toráč, Suchán, Drinka.

Góly za KaBo: Tulis 3, Ryšavý Marek , Kovačic