9. kolo FC KaBo-EVERTON Zeleneč 2:4

26.11.2011 23:34

V 9. kole sme narazili na dlhoročného účastníka OLSF EVERTON Zeleneč.  Na predchádzajúci výborný výsledok proti Destilere sme nedokázali nadviazať z viacerých dôvodov, hlavne sme zaspali úvod zápasu a súper už viedol 0:2 po našich dvoch hrubých chybách v obrane po zlej komunikácii medzi obrancom a brankárom (hlavne druhý gól). Na toto si musíme dávať do budúcna veľký pozor. Ďalej sme neustrážili momentálne najlepšieho strelca našej ligy Ondrejičku, ktorý nám nasúkal všetky štyri góly, aj keď sme mu to my sami dosť uľahčili. A navyše v prvom polčase sme si nevytvorili nijakú väčšiu šancu, po ktorej by sme mohli skórovať. Do druhého polčasu sme sa dali s cieľom zmazať súperov náskok, čo sa nám nedarilo a tým pádom sa u nás začala prejavovať nervozita a kŕčovitosť v zakončení , ale aj v jednoduchých prihrávkach.  Súper už viedol 0:3 keď sme prelomili streleckú smolu a konečne sa nám podarilo po niekoľkých šanciach aj skórovať, ale v konečnom dôsledku to nestačilo na zmazanie náskoku.

Zostava: Janovič R. – Tulis, Drinka, Holec, Idunk, Jaroška, Bajcar.

Góly za KaBo: Jaroška, Bajcar.