12. kolo FC KaBo – SPIRIT Trnava 0:2

05.02.2012 07:31

Na zápas sme nastúpili so staronovým hráčom v zostave a to s Tomášom Bošáckym, na ktorom bolo vidieť, že futsal hrať nezabudol. Keď som o našom prvom zápase so Spiritom povedal , že to bol náš najlepší zápas v sezóne, tak som nečakal, že v najbližšom zápase tento výkon prekonáme. Dnešok by som charakterizoval asi tým naším klasickým heslom „ nepremieňanie šancí“ . V prvom polčase sme jednoznačne dominovali, aj keď súper si tiež vytvoril nejaké šance, ktoré zneškodnila naša obrana, alebo brankár. Vytvorili sme si celkom slušný počet šancí, dokonca tutoviek, ale nebolo nám to nič platné, gól sme z toho nevyťažili. Druhý polčas sme zahájili za stavu 0:0 a s dobrým pocitom z predvedenej hry v prvom polčase. Ako minúty pribúdali, tak aj súper začal lepšie hrať a podarilo sa mu streliť dva góly na ktoré sme nevedeli odpovedať. Takým výsledkom aj zápas skončil. Za predvedený výkon sme si zaslúžili nejaký ten bodík, ale futsal je už taký, hrá sa na góly, nie na šance.

Zostava: Janovič R. – Janovič T., Bajcar, Holec, Jaroška, Sucháň, Bošácky, Idunk, Ryšavý.

ŽK: Idunk