Sezóna 2019/2020; 8. kolo a zápas proti Merkúru Trnava

17.11.2019 12:53

Na úvod musím uviesť, že ťažko mi je niečo opisovať, keď som nebol účastný, avšak aj tak trošku slov stratím...

V rámci 8. kola sme sa stretli s tímom Merkúr Trnava, t.j. s tímom, s ktorým sa dá hrať vyrovnaný futsal, avšak samozrejme dôležité je sa na samotný zápas dostaviť.

Pre tento zápas sa všetko vyvinulo tak, že na zápas sa dostavili od nás len štyria hráči, z toho bol jedným brankár.

Nesúďme tých, ktorí na zápas neprišli, zrejme každý mal dôvod, prečo tomu tak bolo, je len škoda, že našim súperom takýmto štýlom darujeme body.

Podľa zápisu chalani odohrali 1. polčas, dokonca sme sa gólom Sucha dostali do vedenia, potom to však všetko nabralo rýchly spád a 1. polčas skončil z nášho pohľadu výsledkom 1:10.

Zápas bol následne pre nízky počet hráčov nášho klubu ukončený, výsledok po posúdení zostal v platnosti.

Na minulý zápas sme mali piatich hráčov na striedanie, v tomto nás bolo dokonca o jedného menej, myslím, že ďalší komentár je zbytočný.

Zostava: BACHRATÝ - SUCHÁN, MA.RYŠAVÝ, PUŠKÁŠ

Góly na KaBo: SUCHÁN

Do konca tohto roku odohráme ešte dva zápasy, tým predposledným je zápas proti Eltomu K.Hrnčiarovce, ktorý sa odohrá 23. novembra o 10:20 v Komplet Aréne v Hrnčiarovciach n.Parnou.