Sezóna 2018/2019 - 3. kolo, zápas proti Eltomu

06.10.2018 13:20

V sobotu 6. októbra sme odohrali zápas 3. kola, súperom nám bol tím Eltomu.

O tomto zápase nie je príliš čo písať, stále je to o tom istom, o našej nedôslednej obrane, o našej slabej streleckej efektivite a v konečnom dôsledku o našich prehrách.

V zápase sme prehrávali 0:1, za zmienku snáď stojí len naše vyrovnanie, keď Marek po zahraní autu našiel pred bránou súpera úplne voľného Ľuba Jarošku, ktorý sa v drese nášho tímu ukázal po dlhšej dobe a bolo vyrovnané.

Do konca prvého polčasu sme ešte raz inkasovali, ďalší gól v našej sieti skončil aj v druhom polčase, konečný rezultát FC Kabo-Eltom 1:3.

Prehrali sme teda po tretíkrát v sezóne a pri našom obraze hry to na túžené víťazstvo zatiaľ vôbec nevypadá.

Zostava: M.Ryšavý - P.Tulis, M.Holec, Ľ.Kovačic, M.Suchán, M.Ryšavý, Ľ.Jaroška

Góly za Kabo: Ľ.Jaroška

Žltá karta: Ľ.Kovačic

Štatistické okienko

Ľubo Jaroška strelil v drese nášho tímu svoj 57 gól a je v dvojgólovej strate na Miloša Ryšavého, ktorý je na historicky 7. mieste v poradí strelcov nášho tímu.

Ľubo Kovačic si zase bude musieť dať pozor, na jeho konte sú už dve žlté karty, pri ďalšej inkasovanej bude musieť stáť jeden zápas.